Kontakt

Zapraszamy serdecznie na nasze spotkania!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz przyjść na spotkania Domu Zmartwychwstania, bądź na inne organizowane przez nas wydarzenia i kursy, zapraszamy do kontaktu.

Możesz to zrobić dzwoniąc na podane poniżej numery telefonów, wysyłając sms, pisząc do nas e-mail, bądź też używając poniższego formularza kontaktu.

Jeśli jesteś z okolic Rudy Śląskiej, Mikołowia lub Bytomia - dzwoń do Moniki, tel. 505 317 460 , e-mail: mosia1113@wp.pl.

Jeśli jesteś z okolic Częstochowy, Myszkowa lub Zawiercia - dzwoń do Moniki, tel. 516 046 171 , e-mail: monika.szajczyk@o2.pl.

Jeśli jesteś z południowej części Śląska lub Zagłębia (okolice Tychów, Pszczyny, Mysłowic lub Sosnowca itp.) - dzwoń do Jagody, tel. 504 861 325, e-mail: jadpej@gmail.com.

NAPISZ DO NAS

Zachęcamy do użycia formularza kontaktu. Podanie miejscowości i wieku nie jest obowiązkowe, ale ułatwi nam zaproponowanie Ci odpowiednich spotkań i wydarzeń w naszej Wspólnocie. Zachęcamy do podania numeru telefonu - na wiele pytań najłatwiej odpowiedzieć telefonicznie, stąd chętnie oddzwonimy do Ciebie.